İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği, Diğer Sağlık Personeli Sınavlarının zorluğu düşünülerek piyasada bulunan en kapsamlı ve en görselli olarak hazırlanmış kitabımız, aynı zamanda bu işi yapan ve yapacak isg profesyonelleri için başucu kitabı niteliğindedir. Kitabımız; 796 sayfadır ve aynı zamanda sahaya yönelik bilgiler de içermektedir. Kitabımızın Güncel 4. Baskısı (22 MART 2024) yapılmış olmakla birlikte geçmiş sınavlarda; 50 SORUDA 45 ile 49 ARASI SORU TUTTURMA BAŞARISINA SAHİPTİR.

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI, İŞYERİ HEKİMLİĞİ, DİĞER SAĞLIK PERSONELİ SINAVLARINA HAZIRLIK KİTABI

İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği, Diğer Sağlık Personeli sınavları ÖSYM tarafından yapılmaya başladıktan sonra ciddi anlamda zorlaştırılmış ve sınava girenlerin başarı oranları %20’ler düzeyine düşmüştür. Özellikle A sınıfı ve B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı ve Diğer Sağlık Personeli sınavları oldukça zordur. Bu durumda; sınavda başarılı olabilmek için iyi ve kaliteli bir kurumdan eğitim almak ve iyi ve güncel bir kaynak kitapla sınava hazırlanmak oldukça önemli hale gelmiştir. Bu nedenle; geçmiş yıllarda çıkmış sorular dikkate alınarak , uzun soluklu uğraşlar sonrasında sınava girecek isg profesyonellerine özel 796 sayfa  sınava hazırlık kitabımız; mevzuata uygun olarak sürekli güncellenmektedir.  MART 2024 (Güncel) 4. Baskısı yapılmış olup 1. Hamur kağıda bol görselli olarak hazırlanmış ve bu özelliği ile de piyasadaki kitaplardan ayrılmış ve BAŞARI ODAKLI BİR KİTAPTIR.

Kitabımız; Sınavın zorluğu düşülerek ve kazanmak için detaylı çalışılması gerektiği için piyasada bulunan en kapsamlı kitap olup, aynı zamanda bu işi yapan ve yapacak kişiler için bir başucu kitap niteliğindedir. Sahaya yönelik bilgiler de içermektedir.

Kitabımızın İçerik Bilgileri Aşağıda Verilmiştir:

KİTABIMIZIN ÜCRETİ:  700TL’DİR.

SATIN ALMAK İSTERSENİZ BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ…

TEL : 0231 469 33 33


ANAHTAR KELİMELER:

İş güvenliği uzmanlığı sınava hazırlık kitabı

İş güvenliği uzmanlığı sınava hazırlık kitabı 2024

İSG hazırlık kitapları

İSG hazırlık kitapları 2024

İSG kitabı 2024

İş güvenliği uzmanlığı

İşyeri hekimliği

Diğer sağlık personeli (işyeri hemşireliği) sınava hazırlık kitabı

İşyeri hekimliği sınava hazırlık kitabı

İşyeri hekimliği sınava hazırlık kitabı 2024

Diğer sağlık personeli (işyeri hemşireliği) sınava hazırlık kitabı

Diğer sağlık personeli (işyeri hemşireliği) sınava hazırlık kitabı 2024