C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

Üniversitelerin, Mühendislik fakültesi, Mimarlık Fakültesi , Teknik Eğitim Fakültesi mezunları ile Fizikçi, Kimyager ve Biyologlar ve İş Sağlığı ve Güvenliği Bölüm Mezunları, bu eğitimi tamamlayıp bakanlığın açacağı sınavda başarılı olmak kaydıyla C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olabilirler.

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık Belgesine sahip olup, 3 yıl mesleki tecrübe kazanmış uzmanlardan B Sınıfı İş güvenliği Uzmanı olmak isteyenlere B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık belgesi için gerekli iş sağlığı ve güvenliği bilgisini kazandırmak ve sınavlara hazırlamak için hazırlanmış bir programdır.

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık Belgesine sahip olup, 4 yıl mesleki tecrübe kazanmış uzmanlardan A Sınıfı İş güvenliği Uzmanı olmak isteyenlere A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık belgesi için gerekli iş sağlığı ve güvenliği bilgisini kazandırmak ve sınavlara hazırlamak için hazırlanmış bir programdır.

İdeal İşyeri Hekimliği ve İş güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumu olarak yetki belgemizi 02.05.2013 tarihinde alınmış olup. İzmir dışında hiç bir ilde şubemiz ve hiç bir eğitim kurumu ile ortaklığımız ve anlaşmamız bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.