23 MAYIS 2015 TARİHİNDE YAPILAN İSG SINAVINDA BAŞARILI OLAN ADAYLARIN DİKKATİNE

Bilindiği üzere 23 Mayıs 2015 tarihinde yapılan işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı sonuçları ÖSYM tarafından ilan edilmiştir. Söz konusu sınavı kazanan adayların belgelendirme işlemlerinin tamamlanması için aşağıda yer alan hususlara dikkat edilmesi ve bu hususlara göre işlemlerini gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

 

B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavında başarılı olan adaylardan;

 

·         İş sağlığı ve güvenliği veya iş güvenliği programında yüksek lisans yaparak sınav hakkı kazanan ve sınavda başarılı olanların kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilmiştir. 413,00 TL belge ücretinin yatırmaları halinde belgelendirme işlemleri sonuçlandırılacaktır.

 

·        (C) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesiyle en az üç yıl fiilen görev yaptığını iş güvenliği uzmanlığı sözleşmesi ile belgelemek üzere sınava başvuran ve başarılı olanların iş güvenliği uzmanı olarak en az üç yıllık çalışmalarını gösteren sözleşme ve belgeler ile Genel Müdürlüğe başvurmaları ve uygunluklarının tespiti neticesinde kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilecek olup, 413,00 TL belge bedelini yatırmaları neticesinde işlemleri sonuçlandırılacaktır.

 

C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığıİşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli sınavında başarılı olan adaylardan;

 

·         Belgelerinin incelenmesi neticesinde uygunlukları tespit olunanların kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilmiş olup C sınıfı İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimleri için 413,00 TL, Diğer Sağlık Personeli için 103.25 TL belge ücretinin yatırmaları neticesinde işlemleri sonuçlandırılacaktır.

 

·         Yapılan denetimde uygunluklarının tespiti mümkün olmayan adayların örnek dilekçe ekinde belirtilen evrakları Genel Müdürlüğümüze posta yoluyla iletmeleri gerekmektedir.

ÖRNEK DİLEKÇE İÇİN TIKLAYINIZ.

KİŞİSEL DURUMUNUZ HTTPS://İSGKATİP.CSGB.GOV.TR/LOGOUT.ASPX ADRESİNDE YER ALAN ”SINAV DURUMU SORGULA” SEKMESİ KULLANILARAK ÖĞRENİLECEK OLUP DURUMUNUZA UYGUN SÜRECİN TAKİP EDİLMESİ NETİCESİNDE YETKİLENDİRME İŞLEMLERİNİZ GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. 
ADAYLARIN BELGE ÜCRETİNİ YATIRDIKTAN SONRA HERHANGİ BİR İŞLEM YAPMALARINA YA DA GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAŞVURMALARINA GEREK YOKTUR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.