İSG SINAVDA BAŞARILI OLANLARIN DİKKATİNE

27 ARALIK 2014 TARİHİNDE YAPILAN İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVINDA BAŞARILI OLANLARIN DİKKATİNE

C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği sınavında başarılı olan adaylar; durumlarını https://isgkatip.csgb.gov.tr/logout.aspx adresinde yer alan ”sınav durumu sorgula” sekmesi kullanılarak öğrenecek olup sorgulama neticesinde belirtilen sürecin takip edilmesi neticesinde yetkilendirme işlemleri gerçekleştirilecektir.

• Eksikliği bulunan adaylarca, başvurular Genel Müdürlüğe dilekçe ve ekinde istenen belgeler ile elden veya posta yolu ile yapılabilecektir.
• Dilekçede iletişim adresi, e-posta ve telefon numarasının bulunması gerekmektedir.
• Dilekçe ekinde yer alan tüm belgelerin onaylı olması gerekmekte olup; noter veya eğitim alınan kurum sorumlu müdürü tarafından onaylanmaları mümkündür. Diplomalar için mezun olunan üniversiteden alınan onaylı suretler de kabul edilecektir.

İncelemeler neticesinde uygunlukları tespit olunanların kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilecek olup, 413 TL belge bedelini yatırmaları neticesinde işlemleri bir hafta içerisinde sonuçlandırılacaktır. Adayların belge bedelini yatırdıktan sonra herhangi bir işlem yapmalarına ya da genel müdürlüğümüze başvurmalarına gerek yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.