İZMİR İSG ZİRVESİ

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde; 16 – 17 – 18 Ekim 2014 tarihleri  aralığında İZSİAD ile gerçekleştirecek olan İZMİR İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ ZİRVESİ; ulusal ve uluslararası firmaların İş Güvenliği alanındaki deneyim ve uygulamalarını, bölgemiz sanayi kuruluşlarının yönetici, mühendis ve teknik elemanları ile paylaşmak ve bölgemizdeki İş Sağlığı ve Kültürünün gelişerek derinleşmesine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilecek.
Zirveye 750 kişilik bir katılımcı hedefleyen İzmir Sanayici ve İş Adamları Derneği ( İZSİAD ) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt; “İş Güvenliği alanında bilginin üretilmesi, paylaşılması ve yaygınlaştırılması anlamında önemli bir işlevi yerine getirme hedefinde olduklarını belirtti. “Bu etkinlikte, bölgemizde konunun tarafı olan tüm sanayicileri, tüm odalar ve meslek kuruluşlarını, tüm sivil toplum kuruluşlarını da çalışmanın paydaşı, destekçisi yapabilmek için teker teker ziyaret ediyor ve desteklerini istiyoruz. Bu süreçte aldığımız olumlu geri bildirimler doğru yolda ilerlediğimizi göstermekte ve bizleri mutlu etmektedir” dedi.
Bilimsel çalışmaların dışında İş Sağlığı ve Güvenliği alanında başarılı çalışma yaptığını bildiğimiz sanayi kuruluşlarının, iyi çalışma örneklerinin sunulacağı, konunun taraflarının İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmalarında yaşadığı sorunların tartışacağı ve deneyim paylaşımının yaşanacağı  zirve; 4 ana oturum, 6 paralel oturum, 2 çalıştay ve 1 özel çalışmadan oluşacak. Teknik gezileri ve birbirinden değerli firma / konuşmacıların yanı sıra İZMİR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ZİRVESİ; 10 moderatör, 30 konuşmacı, 1 özel eğitmenin yanı sıra 2 çalıştay eğitmeni ağırlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir